Zbrosza Duża 39, 05-604 Jasieniec +48 696 942 177 info@mirabelkowezacisze.pl

Nawigacja Widoków

Wydarzenie Views Navigation

Dzisiaj

Dancing 26 maj 2023

Mirabelkowe Zacisze Zbrosza Duża 39

Przychodzimy z propozycją spędzenia wspólnie czasu przy dobrym jedzeniu, muzyce oraz drinku. Każdy znajdzie idealną opcję dla siebie. Jeśli zastanawiasz się, gdzie na dancing, zapraszamy do Zbroszy Dużej 39, do miejscowości między Grójcem a Białobrzegami. Na rozpoczęcie wieczoru powitalny shot nalewki mirabelkowej gratis! W taneczny klimat wprowadzi Was zespół lub DJ grający na żywo. Zapewniamy również możliwość zamówienia czegoś do zjedzenia, przygotowaliśmy specjalną kartę. Szeroki wybór trunków również w ofercie. Gotowy na taneczny wieczór pełen przygód? Zagra dla Was zespół FIVE.
Bilet wstępu 49zł.

49zł

Dancing 23 czerwiec 2023

Mirabelkowe Zacisze Zbrosza Duża 39

Przychodzimy z propozycją spędzenia wspólnie czasu przy dobrym jedzeniu, muzyce oraz drinku. Każdy znajdzie idealną opcję dla siebie. Jeśli zastanawiasz się, gdzie na dancing, zapraszamy do Zbroszy Dużej 39, do miejscowości między Grójcem a Białobrzegami. Na rozpoczęcie wieczoru powitalny shot nalewki mirabelkowej gratis! W taneczny klimat wprowadzi Was zespół muzyczny. Zapewniamy również możliwość zamówienia czegoś do zjedzenia, przygotowaliśmy specjalną kartę. Szeroki wybór trunków również w ofercie. Gotowy na taneczny wieczór pełen przygód? Zagra dla Was zespół "ASTER".

Stand Up 2lipiec 2023

Mirabelkowe Zacisze Zbrosza Duża 39

Zapraszamy na wieczór komediowy ze stand-upem. Wystąpią Wojtek Kamiński i Michał „mimi” Zenkner czyli najstarsze nadzieje polskiego stand-upu:

Wojtek Kamiński
„Nagle, któregoś dnia, zorientowałem się, że jestem mężczyzną w mocno średnim wieku i zupełnie nie jestem przygotowany do życia. Umiem policzyć całki, znam prawo Archimedesa i wiem, dlaczego ziemia krąży wokół słońca. Ale nikt nigdy nie powiedział mi, jak upaść z dachu i przeżyć, jak bronić się przed pasierbami i dlaczego warto zażyć morfinę. Najważniejszych rzeczy musiałem nauczyć się sam.
Zapraszam na mój najnowszy program: „Upadek””.

Michał „mimi” Zenkner
Od kilkunastu lat na scenie komediowej. Kiedyś w kabaretach – K2 i hlynur. Dziś głównie stand-up. O swoim nowym programie „Średniowiecze” pisze tak:
„Czym jest dorosłość? Jak przemijać z godnością? Jak uniknąć życiowych rozczarowań? Jak wychować dziecko? Jak mieć udane życie seksualne? Nie wiem. I potrafię o tym śmiesznie opowiedzieć. Mówi się, że wraz z wiekiem człowiek nabiera doświadczenia, uczy się i staje dojrzały. Mnie to nie dotyczy.
Zapraszam na wycieczkę po życiu czterdziestoletniego gówniarza!”.
Treść występów przeznaczona jest dla osób dorosłych.

99zł

Dancing 21 lipiec 2023

Mirabelkowe Zacisze Zbrosza Duża 39

Przychodzimy z propozycją spędzenia wspólnie czasu przy dobrym jedzeniu, muzyce oraz drinku. Każdy znajdzie idealną opcję dla siebie. Jeśli zastanawiasz się, gdzie na dancing, zapraszamy do Zbroszy Dużej 39, do miejscowości między Grójcem a Białobrzegami. Na rozpoczęcie wieczoru powitalny shot nalewki mirabelkowej gratis! W taneczny klimat wprowadzi Was zespół lub DJ grający na żywo. Zapewniamy również możliwość zamówienia czegoś do zjedzenia, przygotowaliśmy specjalną kartę. Szeroki wybór trunków również w ofercie. Gotowy na taneczny wieczór pełen przygód? Zagra dla Was zespół "DANCE 4 EVER".
Bilet wstępu 49zł.

49zł