Zbrosza Duża 39a, 05-604 Jasieniec +48 696 942 177 info@mirabelkowezacisze.pl

Informacje i zasady Mirabelkowego Zacisza - Agroturystyka Mirabelkowe zacisze

  • Home
  • Informacje i zasady Mirabelkowego Zacisza

Szanowni Państwo!

Witamy w Mirabelkowym Zaciszu! Jest nam niezmiernie miło Państwa gościć.

Cieszymy się, że spędzacie Państwo urlop właśnie w naszej agroturystyce, dołożymy wszelkich starań aby Państwa pobyt był udany i przyjemny!

Oto kilka zasad panujących na terenie naszego obiektu:

1. Goście przebywający w domkach i pokojach proszeni są o przestrzeganie zasad bezpiecznego i kulturalnego wypoczynku. Obowiązuje cisza nocna od godz. 22:00 do 06:00.

2. Wszelkie uwagi i usterki prosimy zgłaszać na bieżąco pod nr telefonu 535 711 808, 696-942-177.

3. Biuro/ Recepcja czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00- 19:00, w weekendy 10:00- 19:00.

4. Doba hotelowa zaczyna się od godz. 15:00 w dniu przyjazdu i trwa do godz. 11:00 dnia następnego, z możliwością przedłużenia po wcześniejszym ustaleniu.

5. Śniadania wydawane są w godz. 7:00-8:30, w weekendy 9:00-10:30, a obiadokolacje wydawane są w godz.15:30-18:30. Kuchnia zastrzega sobie zmianę menu.

6. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% kwoty pobytu.

7. Płatność przyjmujemy w gotówce lub przelewem na konto przed planowanym przyjazdem.

8. Do korzystania z domków letniskowych uprawnione są tylko osoby zakwaterowane. Przy zameldowaniu należy okazać dokument tożsamości ze zdjęciem.

9. Goście przebywający na terenie ośrodka są ubezpieczeni we własnym zakresie.

10. Zwierzęta znajdujące się w naszym ośrodku są wolno biegające(kury, kaczki, pawie, króliki) i są pełnoprawnymi członkami naszego gospodarstwa. Dlatego też nie akceptujemy innych zwierząt.

11. Odbiór i zdanie domku odbywa się zawsze w towarzystwie Właściciela lub osoby przez niego upoważnionej. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie właścicielowi godziny wyjazdu, w celu umożliwienia sprawnego odbioru domku.

12. Każdy z Gości jest zobowiązany do uważnego obchodzenia się z wyposażeniem domków. O powstałych szkodach należy niezwłocznie zawiadomić Właściciela. Za powstałą z winy użytkownika szkodę lub braki w wyposażeniu domku, Goście ponoszą pełną odpowiedzialność materialną.

13. Wszelkie usterki sprzętu oraz mienia wynikłe z użytkowania prosimy zgłaszać niezwłocznie Właścicielowi ośrodka.

14. W związku z ponoszeniem przez Rodziców odpowiedzialności za bezpieczeństwo i za wszelkie skutki działań swoich dzieci, Właściciel obiektu zwraca się z prośbą o wzmożoną opiekę nad nimi.

15. Korzystanie z placu zabaw dla dzieci tylko pod opieką osoby dorosłej lub na własną odpowiedzialność.

16. Za bezpieczeństwo dzieci przebywających na placu zabaw, odpowiedzialność ponoszą opiekunowie.

17. Właściciel ośrodka nie ponosi odpowiedzialności materialnej za rzeczy należące do Gości pozostawione w domku lub na terenie ośrodka.

18. Obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów w chatach, pokojach oraz na terenie ośrodka, poza wyznaczonymi miejscami. Osoby które nie będą stosowały się do tego punktu regulaminu będą obciążone kwotą 200zł.

19. Z uwagi na Państwa bezpieczeństwo podczas użytkowania jacuzzi nie korzystamy z jakichkolwiek naczyń szklanych tylko jednorazowych.

20. W przypadku braku ciepłej wody, prosimy o jej odkręcenie i pozostawienie na ok. 10min, woda ciepła jest ogrzewana naszym piecem, gdy temperatura wody nie ulegnie zmianie prosimy o kontakt z biurem lub Właścicielem.

21. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają odpowiednio przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy o usługach turystycznych.

Życzymy miłego wypoczynku! 

Zapraszamy do kontaktu!

Odpowiemy na wszystkie pytania.